فناوری LUNARLON شرکت نایکی

قطعا یکی از بهترین و راحت ترین زیره های به کار رفته در کفش های اورجینال نایکی ، زیره‌ی LUNARLON هست. توی این مقاله سعی داریم بررسی کوتاهی از این فناوری بی نظیر داشته باشیم.

تاریخچه

فناوری Lunarlon ، بالشتک سبک و فنر مانند نایک، از سال 2008، در تعدادی از مدل‌های گوناگون کفش‌های نایکی، از جمله رانینگ، پیاده‌روی، بسکتبال، فوتسال، تنیس و کفش‌های تمرینی مورد استفاده قرار گرفت.

این فناوری یکی از موفق ترین دستاورد های نایکی در صنعت کفش بود ، که با ایجاد حس رضایت بالای کاربران ، مورد استقبال بی نظیر بازیکنان در سراسر دنیا قرار گرفت.

فناوری لونارلون lunarlon نایکی

ضد شوک

کمردرد و زانودرد همواره یکی از بزرگترین مشکلات تمامی ورزشکاران در طول ادوار بوده و یکی از اصلی ترین دلایل پدیدار شدن این معضلات ، کفش نامناسب و زیره بی کیفیت است.

مهم نیست که در کدام ورزش شرکت می کنید، Lunarlon بستری را فراهم می کند که شوک را جذب می کند تا از ورزشکاران محافظت شود و کمتر خسته شوند. این ویژگی زانو درد و کمر درد را از شما دور نگه میدارد و انرژی را به پاهای شما باز میگرداند.

کفی لونارلون lunarlon نایکی

وزن

با الهام از نحوه پرش فضانوردان بر روی ماه، بالشتک Lunarlon ، سی درصد سبک تر از فوم استاندارد Phylon است. این زیره نرم و در عین حال پاسخگو می باشد و منطقه بزرگتری را برای جذب ضربه ارائه می دهد و از آسیب پذیرترین مناطق پا محافظت می کند.

نحوه کار

Lunarlon با توزیع یکنواخت ضربه در سراسر پا کار می کند. به جای اینکه فشار به یک ناحیه از پای بازیکن وارد شود، به جذب نرم آن در کل بالشتک کمک می کند. بالشتک Lunarlon که با یک زیره میانی Phylon یا Phylite جفت شده است، بدون اینکه ثبات را به خطر بیندازد، جفت می شود.

Lunarlon نیروی محرکه یکی از موفق ترین مدل های کفش بسکتبال ، Hyperdunk 2012 بود، اما این بالشتک ابتکاری برای همه ورزش ها و فعالیت ها مناسب است. اگر کفشی که به آن عادت کرده اید دیگر قابل تحمل نیست، شاید وقت آن رسیده است که نایک لونارلون را در نظر بگیرید.

کفش لونار هایپردانک
کفش لونار گتو فوتسال نایکی

نایک لونارگتو

بدون شک یکی از موفقترین کفش های خط تولید نایکی با زیره ی لونارلون ، کالکشن فوتسالی لونارگتو می باشد. این کفش یکی از پرطرفداترین کفش های فوتسال دنیا می باشد. زیره ی لونارلون ، وزن سبک ، راحتی بی نظیر ، انعطاف بالا ، تهویه هوا و دوام عالی این کفش را به یکی از پرفروشترین محصولات کمپانی نایکی تبدیل کرده است.

در ادامه میتوانید کالکشن اورجینال موجود این مدل در فروشگاه کاپیتان را با بالاترین تنوع رنگی در ایران ، با ضمانت اورجینال بودن و مناسب‌ترین قیمت بازار مشاهده کنید.